Destinasyonlar

Nassau Uçak Bileti
Nassau Uçak Bileti

Nassau Uçak Bileti Fiyatları

Tek yön bilet : 295 € , Gidiş - Geliş bilet : 495 € , Öğrenci bilet : , Yaş İndirimli bilet :
vergiler ve harçlar hariçtir

Nassau Uçak Bileti Detayları

Nassau, Bahamalar'ın başkenti.

Sıcak ve tropikal iklimi,beyaz kumlu plajlari , lüks otelleri (ozellikle devasa boyutlardaki deniz akvaryumu , casinosu ve buyuklugu ile "Otel Atlantis Paradise Island" ) , güzel kumsalları, ve 18. yüzyıldan kalma kalesi ile önemli bir turizm merkezidir. Nassau Limani hemen hemen hergun Cruise gemilerini misafir etmektedir. Trafik soldan islemektedir. En populer yemegi deniz kabuklusu olan "Conch" tur. Sehir mezkezinde turistlere yonelik el isleri kapali carsisi vardir.

Bahamalar (İspanyolca’da bajamar “Sığ Deniz”), tam adı Bahama Milletler TopluluğuBatı Hint Adalarının kuzey-kuzeydoğu sınırını oluşturan takımadalar ve ülke. Amerika ülkeleri'nden biridir. ABD’nin Florida eyaletinin güneydoğu kıyısı açıklarında Küba veHispaniola'nın (Haiti ve Dominik Cumhuriyeti) kuzeyinde yer alır. 700 kadar ada ile sayıları 2400’e ulaşan çıplak kaya oluşumunu kapsar. Bahamalar'ın toplam yüz ölçümü 13939 km², nüfusu ise 261.000'dir (1991). Başkenti en önemli ada olan New Providence’dekiNassau'dur. Diğer önemli adaları ise Andros, Büyük Bahama ve Eleuthera'dır.

Adını Oranje prensi Nassaulu Willem'den (1689-1702 arasında İngiltere kralı III. William) alır. Kentin batısındaki Ardastra Bahçeleri'nde ender rastlanan tropik bitkiler yetiştirilir. Nüfus 210,832 (2000).

Genelde Türkiye'den Miami veya Londra aktarmalı uçuşlar mevcuttur.

Biz Sizi Arayalım

Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

Adınız : Lütfen adınızı giriniz
Telefon : Lütfen telefonunuzu giriniz